Masáže

Masáže Provádíme masáž zad, masáž šíje, masáž rukou, masáž nohou, masáž obličeje a dekoltu, masáž hýždí a k oblíbeným patří také celková masáž.

V dnešní uspěchané době patří masáže mezi velice oblíbené relaxační a uvolňovací metody. Masáže působí příjemně na každého jedince, mají povzbuzující účinek, pomáhají před bolestmi nejrůznějšího typu. Odborná masáž účinně pomáha odstraňovat stres, zmírňuje bolesti hlavy, svalů a kloubů a navozuje příjemnou psychickou pohodu.

Kontraindikace - v případě jakýchkoliv nejasností konzultujte proceduru se svým lékařem.
  • Horečka, zánětlivý proces v těle, nádorové onemocnění, bolesti žlučníku, infekční onemocnění, duševní poruchy, nejasné bolesti břicha, porucha srdeční činnosti, onemocnění žil a ledvin.

Masáž lávovými kameny

Účinná regenerace a relaxace

Lidský organismus je každý den vystaven ohromnému vypětí. Uklidnění, snížení napětí a duševní vyrovnanost jsou základním předpokladem pro spokojený život bez zdravotních problémů. Pravidelná regenerace těla je proto důležitá pro lidské zdraví a zpomalení stárnutí. Účinnou regenerační metodou s okamžitými zklidňujícími výsledky je masáž lávovými kameny.

Láva v roztavené formě dosahuje teploty až 1 200 °C. Lávové kameny mají proto mimořádnou schopnost zadržovat teplo. Před masáží nahříváme kameny na příjemnou teplotu 50 °C. K masáži používáme různé množství a velikosti kamenů, podle masírované partie. Při terapii se kombinuje speciální masážní technika s účinkem tepla lávových kamenů a osvěžujícího aromatického oleje.

Ideální terapie pro okamžité zklidnění

Teplo lávových kamenů zrychluje a prohlubuje efekt masáže. Povzbuzuje vnitřní orgány, uvolňuje svaly, křečovitost a ztuhlost, otevírá kožní póry, spouští detoxikaci. Blahodárná teplota a tlakové dotyky zrychlují očistný a regenerační proces. Masáž lávovými kameny je velmi uvolňující, pomáhá odstraňovat napětí a potíže se spánkem. Je ideální uklidňující terapií při častém pracovním přetížení.

TIP - Proč také zajít na masáž lávovými kameny?

Zpomaluje stárnutí pokožky:
Působí proti vzniku vrásek, vypíná a zvyšuje pružnost pleti, kůže se čistí a lépe dýchá.

Klub krásy
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK