Omlazení pokožky

Omlazení pokožky Systém Exilite je přístroj pro intenzivní pulzní světlo, který je připraven splnit i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu v oblasti estetické medicíny.

Obecně platí, že léčba s Exilite vyžaduje méně energie než v případě běžných laserů. Tím se eliminují bolestivé a nepříjemné pocity. Díky termoelektrickému chlazení a přesnému dávkování energie cítí pacienti při používání Exilite jen minimální či žádnou bolest. Vedlejší účinky jsou minimalizovány a čas nutný na regeneraci zcela eliminován.

Proč intenzivní pulzní světlo Exilite?
  • Epilace pulzním světlem je trvalá
  • Exilite odstraní žilky i pigmentace
  • Odstraňuje akné
  • Fotoomlazení
  • Zákazníkům s tmavší pletí poskytuje šetrnější terapii

Po omlazující terapii Exilite pokožka vypadá svěže. Odstín, struktura a celkový stav pleti se výrazně zlepší. Exilite lze rovněž využít pro redukci vrásek již během několika sezení. Exilite je rovněž vhodný jako preventivní kosmetická terapie, dochází ke změnšení pórů a stimuluje se vznik nových kolagenních vláken.

Klub krásy
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK