Mikrojehličková radiofrekvence Liftron

Mikrojehličková radiofrekvence Liftron Vrásky, strie a jizvy jsou pryč! Dejte sbohem vrásčité pleti, povislé pokožce a jizvičkám na vaší kráse. To vše a ještě mnohem více dokáže bez použití skalpelu přímo zázračné ošetření přístrojem Liftron.

Liftron dokáže omladit pleť o 5 let, což je rozhodně nejúčinnější neinvazivní ošetření 21. století. Výborné výsledky má zejména u strií. Do nedávna bylo možné problém strií pouze mírně zredukovat, ale nikdy nebyl efekt tak výrazný jako s použitím mikrojehličkové frakční radiofrekvence Liftron. Již po první proceduře budete nadšeny, jelikož i mnoho let staré strie dokáže téměř zneviditelnit.

Obličejové zákroky

 • neinvazivní facelifting – vypnutí pokožky
 • odstranění mikrovrásek, výrazná redukce hlubokých vrásek
 • vyhlazování a vypínání pokožky na obličeji, krku a dekoltu
 • stažení rozšířených pórů, vyhlazení jizev po akné
 • redukce a vypnutí podbradku
 • léčba akutních projevů akné
Před Po

Tělové zákroky

 • vynikající redukce strií i např. v oblasti prsou
 • zpevnění a omlazení ochablé a povislé kůže na břichu, pažích, kolenou atd.
 • redukce nadměrného pocení
 • zmírnění projevů keratosis pilaris
 • omlazení hřbetů rukou
Před Po

Radiofrekvence se v estetické medicíně používá již od 70. let minulého století, ale teprve až technologie mikrojehličkové frakční radiofrekvence přinesla v této oblasti opravdovou revoluci. Nyní je možno s touto technologií dosáhnout ještě lepších výsledků než při použití frakčních CO2 laserů, a to bez nutnosti dlouhé rekonvalescence a vyhýbání se UV záření. Mikrojehličková frakční radiofrekvence dokáže doslova zázraky. Principem ošetření je transport kontrolované tepelné energie (radiofrekvenční vlny) do požadované hloubky v podkoží. Díky špičkové kontrole intenzity ošetření je zaručen maximální pozitivní efekt bez nežádoucích projevů nebo vedlejších účinků.

Jak funguje omlazení pleti mikrojehličkovou frakční radiofrekvencí Liftron?

Principem ošetření je kombinace 3 účinných technologií současně při jednom ošetření:

 1. Radiofrekvenční energie aplikovaná pod pokožku přímo ke kolagenním vláknům vytváří nový kolagen
 2. Fyzické mikrotrauma pokožky vede k syntéze elastinu
 3. Mezoterapie kyselinou hyaluronovou vyplňuje vrásky

Během ošetření dochází k zavedení velmi tenkých pozlacených mikrojehliček přímo ke kolagenním vláknům. Ve zlomku vteřiny je z konců jehliček uvolněna přesně kontrolovaná dávka tepelné energie. Silné zahřátí kolagenních a elastinových vláken stimuluje jejich vypínání. Patrný je okamžitý liftingový efekt. Zároveň dochází ke spuštění ozdravných procesů v podkoží a k novotvorbě kolagenu.

Tato metoda je mírně invazivní, ale rychlá a velmi účinná. Následuje ošetření, které probíhá speciální hlavicí s pozlacenými mikrojehličkami. Jehličky pronikají pod kůži (hloubka průniku se nastavuje individuálně dle požadavků klienta). V případě vyšší citlivosti je možno použít anestetickou mast. Pokožka je přímo po ošetření lehce zarudlá, ovšem cca za 1-2 hodiny se zarudnutí ztrácí a nikdo již nepozná, že jste byli na ošetření.

Mikrojehličková frakční radiofrekvence dokáže omladit pleť o 5 let, což je rozhodně nejúčinnější neinvazivní ošetření 21. století. Doporučujeme 1 - 3 ošetření, dle druhu řešeného problému (konkrétní informaci Vám dáme na bezplatné konzultaci) po cca 5 týdnech. Výsledný efekt vydrží až 2 roky.

Zbavte se konečně strií s mikrojehličkovou radiofrekvencí

Do nedávna se problém strií dal mírně zredukovat, ale nikdy nebyl efekt tak výrazný jako s použitím mikrojehličkové frakční radiofrekvence Liftron. Toto ošetření přináší opravdu úžasné výsledky, již po první proceduře budete natolik unešení, že nespustíte pohled ze sebe v zrcadle.

Jak se liší frakční mikrojehličková RF od ostatních typů radiofrekvencí?

Sublativní bipolární rejuvenace (omlazení) je zákrok, jehož energie proniká do hloubky. Intenzita energie a hloubka průniku je úměrná zasažení povrchu pleti. Monopolární radiofrekvence bývá bolestivá, nelze měřit a kontrolovat teplotu v hloubce a může být doprovázena výraznějšími nežádoucími účinky.

Unikátní přístroj Liftron se od ostatních liší zejména tím, že je ošetření téměř bezbolestné a down time je zde pouze v řádu několika málo hodin. Dále možností volby izolovaných a neizolovaných jehliček, s tím souvisí možnost širšího spektra řešených problémů. Přístroj Liftron je také jediný přístroj na trhu, který mohou díky volitelnému průniku jehliček již od 0,2 mm obsluhovat i zdravotní sestry či kosmetičky.

Kolik ošetření je potřeba?

Vzhledem k intenzivnímu efektu metody jsou doporučena 2-3 ošetření s odstupem 4-6 týdnů, dle řešeného problému.

Jaký je výsledek ošetření?

Po sérii ošetření dochází k redukci jemných mimických vrásek, zpevnění a vypnutí ochablé pleti. Vzhledem k tomu, že probíhající neokolagenogeneze a neoelastogeneze je dlouhodobý proces, kvalita pleti se postupně zlepšuje ještě i nadále po dobu následujících 3 - 6 měsíců. Při redukci vrásek je nutné ošetření zopakovat nejdéle po 2 letech. Výjimečných výsledků je dosahováno při ošetření strií a jizev po akné – již po prvním ošetření strií a jizev dochází k jejich výrazné korekci. Jizvy a strie se zmenšují (stahují se k sobě) a jsou méně nápadné změlčují se díky vyplnění novým kolagenem. Výsledky ošetření strií a jizev jsou permanentní.

Výhody zákroku Liftron

 • Nejúčinnější ošetření strií a atrofických jizev, které je v současné době možno podstoupit
 • Ošetření vrásek srovnatelné s CO2 lasery, avšak bez bolesti, omezení UV záření, společenského a pracovního života
 • Po ošetření nevznikají popáleniny
 • Bez nutnosti dodatečné péče o pokožku po zákroku
 • Rychlé a bezpečné ošetření
 • Výjimečně krátká rekonvalescence po ošetření
 • Výborné výsledky i u starších pacientů
 • Vhodné pro každého
 • Minimální riziko hypo/hyper pigmentace v porovnání s laserovým ošetřením
 • Hygienické a vysoce sterilní ošetření

Mikrojehličková radiofrekvence lze použít na téměř všechny partie těla.
Neváhejte a vyzkoušejte metodu, po které Vám zaručujeme opravdové ohromení z výsledku.

Výsledky ošetření – jizvy po akné

Mikrojehličková radiofrekvence

Výsledky ošetření – jizvy po akné + lehčí forma aktivního akné

Mikrojehličková radiofrekvence

Výsledky ošetření – strie na bocích

Mikrojehličková radiofrekvence

Výsledky ošetření – bílé strie na břichu

Mikrojehličková radiofrekvence

Výsledky ošetření – omlazení obličeje

Mikrojehličková radiofrekvence

Výsledky ošetření – omlazení pleti na hřbetu rukou

Mikrojehličková radiofrekvence

Výsledky ošetření – redukce jizev

Mikrojehličková radiofrekvence

Klub krásy
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK