Souhlas se zpracováním osobních údajů

Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu s právními předpisy správci a zpracovateli osobních údajů Petru Pluskalovi se sídlem Masarykova 318/12, 602 00, Brno - Brno-město, IČ: 02122928 správkyni a zpracovatelce Júlii Grichové se sídlem Masarykova 318/12, 602 00, Brno - Brno-město, IČ: 02122723.

Tímto souhlasem se zpracováním osobních údajů je udělen souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s právními předpisy, a to emailové adresy a telefonního čísla, bylo-li poskytnuto, správci a zpracovateli osobních údajů Petru Pluskalovi se sídlem Masarykova 318/12, 602 00, Brno - Brno-město, IČ: 02122928 a správkyni a zpracovatelce Júlii Grichové se sídlem Masarykova 318/12, 602 00, Brno - Brno-město, IČ: 02122723.

E-mailová adresa a telefonní číslo, bylo-li poskytnuto, jsou zpracovávány za účelem možnosti zodpovědět dotaz zaslaným subjektem údajů prostřednictvím formuláře, e-mailová adresa je dále zpracovávána za účelem zasílání novinek, nabídek a dalších reklamních sdělení. Souhlas se zpracováním osobních údajů lze vzít kdykoliv zpět prostřednictvím písemné či osobní žádosti. Vaším právem je požadovat další informace ke zpracování osobních údajů, údaje aktualizovat či opravovat a zažádat o jejich vymazání. Telefonní číslo, bylo-li poskytnuto, bude zpracováváno po dobu komunikace se subjektem údajů, e-mail bude zpracováván následujících deset let, přičemž subjekt údajů může kdykoliv po tuto dobu žádat o výmaz.

Osobní údaje zpracovávají pouze shora uvedení správci. Výše jmenování správci provozují společný podnik, z tohoto důvodu je tento souhlas udělován oběma subjektům. Osobní údaje nebudou poskytnuty žádné třetí osobě a nebudou součástí transferů údajů do zahraničí.

Klub krásy
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK